O firmie

Nasze Biuro rachunkowe Rzeszów specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, spółek osobowych, stowarzyszeń,  jak i indywidualnych działalności gospodarczych osób fizycznych (Przedsiębiorców).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości i obsługi kadrowo-płacowej dla podmiotów o różnym profilu działalności, w tym również z kapitałem zagranicznym.

Oferujemy również usługi prawne, usługi BHP, pośrednictwo w ubezpieczeniach w ramach współpracy z naszymi partnerami, którymi są:

  • prawnicy
  • doradcy podatkowi i biegli rewidenci
  • pośrednicy ubezpieczeniowi
  • specjaliści ds. BHP

Biuro rachunkowe Rzeszów

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych nr 25894/01. Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Obsługujemy głównie firmy z Rzeszowa, ale mamy również klientów z innych miast i miejscowości województwa podkarpackiego, małopolskiego, mazowieckiego

Celem naszego biura jest profesjonalna obsługa, wysoka jakość świadczonych usług, długotrwała współpraca oraz zadowolenie klienta. Jesteśmy elastyczni, mobilni i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Poznaj nasz cennik http://biurotara.pl/cennik/

Zapraszamy do współpracy !

 

biuro rachunkowe rzeszów